Cenrādis

Kā tad veidojas mūsu cenas

  1. Pirmkārt, mēs esam atvērti par mūsu cenu politiku, ārstēšanas plāns un izmaksas tiek saskaņotas ar klientu pirms jebkādu procedūru uzsākšanas. Tas ir viens no LAVA zobārstniecības principiem.
  2. Otrkārt, mēs strādājam tikai ar labākajiem piegādātājiem, materiāliem un laboratorijas partneriem, tāpēc Jūs maksājat par kvalitāti.

Mēs saprotam, ka izmaksas ir galvenais faktors, kas liks izvēlēties uzsākt zobārstniecības procedūras, tāpēc zemāk atrodama informācija par klīnikas cenrādi.

Pakalpojumu cenas atšķiras atkarībā no dažādiem faktoriem, tajā skaitā procedūras veids un sarežģītība. Pirms mēs satiekam Jūs konsultācijā un sastādam personalizētu ārstēšanas plānu, mēs nevaram runāt par pilnīgi visām izmaksām. Taču varam izrunāt visbiežākās procedūras, kuru dēļ klienti izvēlas mūs. Piemēram:
Iegūsti savu perfekto smaidu
Izmaksā:
230€
Parādīt vairāk
vairāku mūsu klīnikas speciālistu konsultācija, diagnostiskais foto protokols, digitālā smaida izveide balstoties uz Jūsu sejas proporcijām, digitālie rentgeni, KSDT, ārstēšanas plāna izstrāde (šī vizīte sastāv no 2 apmeklējuma reizēm)
Zoba atjaunošana ar kompozītmateriālu (plombi)
Izmaksā:
120€ - 160€
Parādīt vairāk
Ar gaismā cietējošu (helio) kompozītu, stikla jonomēru.
Endodontija zem mikroskopa
Izmaksā:
180-580€
Parādīt vairāk
Veicam zoba sakņu kanālu ārstēšanu zem mikroskopa Carl Zeiss EXTARO. Izmaksas ir atkarīgas no zoba sakņu kanālu skaita un Jūsu klīniskā gadījuma - sakarā ar to ir nepieciešama pirmreizējā diagnostika, kas izmaksā 60€.
Protezēšana
Kronis/venīrs “Standart” klases:
no 600€
Kronis/venīrs “Exclusive” klases:
no 800€
Aligners (breketes)
Izmaksā:
no 1300€
Parādīt vairāk
Individuāli izgatavoti un digitāli plānoti aligner (breketes) caurspīdīgo maināmo kapu sistēma, kas taisno Jūsu zobus maksimāli ērti un efektīvi
Implantāti
Izmaksā:
no 600€
Parādīt vairāk
Straumann - visuzticāmākie zobu implanti no Šveices ar mūža garantiju no Straumann.
Profesionāla zobu un mutes dobuma higiēna
Profesionāla higiēna:
90€
Atkārtota procedūra liela zobakmens gadījumā:
90€
Zobu balto plankumu likvidēšana ICON:
80€
Tiefenfluorīda uzklāšana (vienam žoklim):
30€
Jūtīgo zobu kakliņu apstrāde:
20€
Profesionāla zobu balināšana FLASH:
400€
Konsultācija pirms zobu balināšanas ar fotoprotokolu:
30€
Parādīt vairāk
Profesionāla higiena sevī higiēnista konsultāciju, instruktāžu par mutes higiēnu, fluora aplikācijas, zobakmens un aplikuma noņemšanu
Sedācija ar smieklu gāzi (pirmā stunda)
Izmaksā:
80€
Parādīt vairāk
Smieklu gāzes iedarbības laikā pacients caur īpašu deguna masku elpo dislāpekļa oksīdu (N2O), kas tiek sajaukts ar skābekļa maisījumu, ļaujot stomatoloģiskās manipulācijas laikā pacientam atrasties mierīgā, relaksētā un komfortablā stāvoklī. Būtiski, ka smieklu gāze nav narkoze – tā no organisma tiek izvadīta 5-10 minūtes pēc manipulācijas pārtraukšanas, līdz ar to pacients pēc zobārsta apmeklējuma bez problēmām var doties savās ikdienas gaitās. Tā ir pilnībā nekaitīga un to var pielietot visiem pacientiem, bez jebkādiem vecuma ierobežojumiem.
Visi ārstēšanas finansiālie aspekti tiks detalizēti aprunāti klīnikā pēc tā, kad mūsu zobārsts veiks Jums diagnostiku.

Vai ir vēl kāds jautājums sakarā ar kādu no procedūrām? Piezvani mums vai uzraksti e-pastu/whatsapp.

Vai ir vēl kāds jautājums sakarā ar kādu no procedūrām? Piezvani mums vai uzraksti e-pastu/whatsapp.

WhatsApp
Messenger